Plastová okna

Nabízíme moderní plastová okna použitelná prakticky pro každou stavbu. Používáme profily, které se vyznačují estetickým vzhledem a propracovaností od nejdrobnějších detailů a splňují nejnáročnější kritéria v oblasti tepelné a akustické izolace, ochrany proti vloupání i ventilace.

Dřevěná okna

Naše okna jsou optimální volbou pro ty z Vás, kteří kladou velký důraz na kvalitní a přírodní materiály. K jejich výrobě používáme dřevo, které prošlo pečlivým výběrem a bylo technologicky zpracováno v souladu s přísnými evropskými standardy. Tento přístup je zárukou nejvyšší kvality.

Hliníková okna

Společnost Oknoprofil s.r.o. ve snaze přizpůsobit se nejnovějším trendům ve stavebnictví a rostoucím požadavkům investorů nabízí také vysoce kvalitní aluminiová okna a také vysoce kvalitní hliníkové dveře. Vyrábíme z profilů Ponzio a Aluprof, které jsou vhodné pro širokou škálu projektů.

Střešní okna

Společnost Oknoprfil s.r.o. nabízí plastová střešní okna SKYLIGHT THERMOSTYLE, které patří ke špičce ve své třídě. Originální řešení a kvalita profilů Avantgarde 6000 stanovuje nový nadčasový design a styl pro náročné zákazníky.

Žaluzie, parapety a sítě

Naše společnost dále nabízí také parapety, kvalitní žaluzie a sítě, které při letních měsících jsou velkým pomocníkem v boji proti hmyzu. Vše za bezkonkurenční ceny v té nejvyšší kvalitě – dodaní 5-dnů.

Vchodové dveře

Naše dveře podtrhnou charakter stavby a budou její skvělou vizitkou. Ve srovnání s konkurencí naše dveře vynikají pevností, elegantním designem, tepelně izolačními vlastnostmi, odolností a statickými parametry.